Сеуште немате веб страна? Ние имаме идеално решение!
Ние знаеме како и до милион посетители месечно?
Сакате да продавате онлајн? Имаме прифатлива понуда.
Бесплатна регистрација на домен со закупени сервиси

ПРОНАЈДИ И РЕГИСТРИРАЈ .mk ДОМЕН

Преку нас на лесен и едноставен начин може да регистрирате .MK домен за инстантно брз временски период без дополнителни документи.

22 ГОДИНИ ИСКУСТВО СО 7000+
ЗАДОВОЛНИ КОРИСНИЦИ

Подготвени да се движите побрзо? Ние го олеснуваме тоа со 22+ години искуство. Нашите експерти ќе се справат со се што ви треба за успешен бизнис.

WordPress хостинг

WordPress хостинг со врвни перформанси за веб страни кои значат бизнис

Почнувајќи од
1,999 ден. /годишно

Е-продавници

Развој на Е-трговија и проширување на вашиот бизнис преку интернет

Почнувајќи од
1,299 ден. /месечно

Geo-Targeted Traffic

Висококвалитетен ГЕО трафик видлив на вашиот Google Analytics профил

Почнувајќи од
1,200 ден. /месечно

Премиум хостинг кој нуди врвни перформанси и експертска поддршка

Придружете се на растечкиот клуб од 7.000+ корисници кои се префрлија на подобро, побрзо и безбедно хостирање. Без разлика дали водите веб страна, онлајн продавница, агенција или претпријатие, премиум серверите на ИНХОСТ нудат врвни перформанси и експертска поддршка.

+200% БРЗИНА

Подобрете ги перформансите на вашата веб страница со најбрзата и најнова инфраструктура. 200% подобрување при транспорт на вашите податоци.

24/7 БЕЗБЕДНОСТ

Не штедиме трошоци за да се осигураме. Плус вршиме редовни скенирања за вируси и малициозен софтвер и ги одржуваме нашите сервери ажурирани.

99,9% СТАБИЛНОСТ

Хостирањето на вистински начин никогаш не било лесно. Ние се справуваме со милиони посетители и прегледи на страници со апсолутна стабилност и време на работа.

БЕСПЛАТЕН БЕКАП

Бесплатна неделна резервна копија е вклучена во сите наши планови за хостирање. Достапни се почести резервни копии како дополнителна опција.

МИГРАЦИЈА

Заштедете време и нервози. Преминувањето во ИНХОСТ никогаш не било полесно! Нашите администратори бесплатно ќе ги мигрираат сите ваши податоци.

ПРЕМИУМ ПОДДРШКА

Знаеме дека поддршката е важна работа. Секогаш сме на располагање за помош 24/7. Прифаќаме разговор и за неколку секунди сме од помош па и за оние кои не ни се клиенти.

ДОКАЖАНИ СЕРВИСИ

Нашите услуги за хостирање се засноваат на докажан софтвер со највисок квалитет. cPanel и CloudLinux со исклучителна стабилност со LVE технологијата.

АВТОМАTИЗАЦИЈА

Сите услуги на нашите сервери работат целосно автоматски. Хостинг и регистрација на домен може да се платат онлајн - тие се достапни за клиентите веднаш.

Корисни информации, новости и понуди

Проверете ги нашите најнови информации и понуди! Ние правиме прилично кул работи. Понекогаш луѓето зборуваат за тоа.

Имате прашања? Ангажирајте експерт на
+389 71 244 660

Без разлика дали сте заглавени или само сакате неколку совети за тоа од каде да започнете, повикајте ги нашите експерти во секое време. Можеш да отвориш тикет за поддршка или директно да го контактирате нашиот пријателски тим.

КОНТАКТИРАЈ НЕ